Červenec 2013

Hlasování o nejoblíbenější dívčí postavu 3

26. července 2013 v 15:12 ankety, bleskovky...

3. hlasování o vaši nej dívčí postavu je tady! Mám pro vás takovou malou prosbu, chtěla bych aby jste dokomentářů napsali pro koho hlasujete (není to poviné, ale minule bylo 7 hlasů a 3 komenty, tak by mě zajímalo kdo vlastně hlasuje).

Tákže máme tu už jen 3 holky a to Will, Hay Lin a Orube. Chceš-li aby jedna z nich vyhrála tak jí dej hlas, protože máš poslední šanci ji podpořit aby vyhrála jelikož je to poslední hlasování.Ta, která bude mít nejvíc halsů vyhrává!(nečekaně:))


Výsledky hlasování č.2

25. července 2013 v 15:24 ankety, bleskovky...
Tak sice opožděně, ale přece jen je tu oznámení o tom, kdo vypadl v 2. hlasování.
Je mi to líto a mrzí mě to, ale vypadly Tara a Corny, nedostaly ani jeden hlas. Zbívají už jen tři holky pro které můžete hlasovat. Jsou to Will, Hay Lin a Orube.

1x04- Všechno nejlepší Will

21. července 2013 v 14:07
Will má narozeniny a ví o tom Irma, které zakázala, aby pořádala oslavu, ale Irma se prokecla a Cornelia jí uspořádala oslavu. Při oslavě, která se pořádá u Lairů zjistí, že byl v Heatherfieldu spatřen obří had- Lord Cedrik. Vydávají se ho hledat a zjistí, že zde hledal dívku ve věku strážkyň. Protože se na místě činu našli Uriah a jeho kámoši dali vynu jim zatímco si ostatní užívali na párty.

Dess s Hay Lin We a Ew

21. července 2013 v 10:39 dessy tohoto blogu

Tak sem se dneska nudila a řekla si, že to tady chce trochu změnit a tak sem udělala tenhle dess. Jak se vám líbí?
21.7. - 1.8.2013

1x03- Klíč

21. července 2013 v 10:14
Ztratil se klíč od Calebových pout a jediný, kdo měl klíč u sebe je Vathek. Caleb se o tom dozvěděl a také zjistil, že klíč ukradl Blunk. Caleb se vydává do Meridianu a za chvíli i strážkyně(s naštvanou Hay Lin, která Calebovi ušila šaty a on je dal Blunkovi).Nakonec se sejdou a poznají Calebova přítele, kterému Caleb vyprávěl o Zemi. Vydávají se do hradu vrátit klíč,ale tam se dozví, že je moc pozdě. V tom napadne Will skvělý nápad. Strčí klíč k omráčenému Raithorovi a nařídí Vathekovi aby křičel "pomoc strážkyně". Strážkyně spolu s Calebem odletí a když příde Cedrik a chytne Raithora vypadne klíč od něj. Za trest je hozen do propasti stínů.

Hlasování o nejoblíbenější dívčí postavu 2

18. července 2013 v 9:39 ankety, bleskovky...

Máme tu další hlasování o vaši nejoblíbenější dívčí postavu z W.i.t.c.h.. V minulém kole vypadla Irma a moc mě to mrzí. Kdo postoupí, ale také i vypadne to záleží jen na vás. Hlasování končí v pondělí. Tak hlasujte, hlasujte!!!


Diplom od Katky

16. července 2013 v 17:30
Diplomek z párty za vyplnění bleskovky.DěkujuSmějící se

Výsledky hlasování č.1

16. července 2013 v 17:27 ankety, bleskovky...
Tákže, je mi to moc líto, ale z 1. kola hlasování nám vypadá Irma. Moc mě to mrzí, ale jako jediná nedostala ani jeden hlas.
Další hlasování čekejte asi až zítra.


Hlasování o nejoblíbenější dívčí postavu 1

8. července 2013 v 16:18 ankety, bleskovky...

Máme tu soutěž dívčích postav z W.i.t.c.h.!!! Pořádně se rozhodnětě pro koho chcete hlasovat, protože postava s nejnižším počtem hlasů vypadne. Hlasování končí v PONDĚLÍ večer asi okolo 20:00 tak podpořte svoji favoritku včas než vypadne!