Leden 2014

1. pololetí pryč a dneska volno!!! :D

31. ledna 2014 v 10:07 deníček
Čauky všichni!
Už tu máme prázdniny a včera jsme dostali výzo. Tak co? Katastrofa nebo super? Já jsem měla samý a málem sem omdlela, když mi to řekli (jsem totiž v osmičce a koho by to nepřekvapilo?). No jo teď si říkáte, že jsem šprtka apod., ale to nejsem(!!!), prostě mi to učení jde tošku víc :D
Taky vás štve, že máme volno jen 1 den+ víkend, který by jsme měli tak i tak? Mě děsně!
No dost o škole...
Konečně začínám dělat na novém designu a jestli se povede, tak budu móóóc šťastná.
Přeji krásný pátek a krásný víkend ;)

Design pro Babu

28. ledna 2014 v 21:15 objednané dessy

Po dlouhé době jsem našla konečně čas na dodělání. S designem jsem docela spokojená, tak snad je spokojená i Babu :D
stránky: 900px
menu: jak chceš
záhlaví: 610px

Hay Lin-fan budoucnost

24. ledna 2014 v 10:00 Hay Lin

Po školeHay Lin Icon by YummingDoe4 se Hay Lin rozhodla procestovat Asii. Svým kamarádkám posílala spoustu fotek se svým nakažlivým úsměvem. V Thajsku se setkala s klukem, který se jmenuje Yon-mladý napůl Korejec, který se do ní ve chvilce zamiloval. Pokračoval s ní v cestování a řekl jí o svých kuchařských snech. Na konci jejich cestování se vzali a Yon se vrátil s Hay Lin do Heatherfieldu. Tam vyučoval bojové umění a naučil se vařit od svého tchána. Hay Lin pokračuje s výukou v magické škole.
O pár let později se jí narodila dívka a o několik dalších let později i chlapec.
Jejímu nejmladšímu, Hanovi je asi 6 let aje velmi chytrý. Od školky si hraje s klukem, který se jmenuje Jaden, který má talent na věštění. A Hay Lin pěkně vytáčí, když mu něco Jaden namluví.
Mei-mei, nebo jen Mei je její 12ti letá dcera. Má velký talent na sportovní gymnastiku. Obě děti jsou až do teď bez magických schopností ai přes současnou situaci na Zemi je jejich matka spokojená.
Hay Linini rodiče stále žijí v Heatherfieldu v jejich domu na kopci. V restauraci Silver Dragon mají několik pomocníků. Někdy starají se o vnoučata, aby mohli mít jejich rodiče nějaký čas pro sebe.
Celá rodina, kromě jejích rodičů ví o její magické minulosti a přítomnosti. Dokonce navštěvují jednou za čas Taranee v Kondrakaru, i když se to snaží udržet v tajnosti, protože by se některým mudrcům nemuselo líbit, že jim ruší soukromí moc návštěvníků.
Hay Lins Family by YummingDoe4
Rodinka pohromadě :)

Cornelia-fan budoucnost

23. ledna 2014 v 10:00 Cornelia Haleová

Hned po škole udělala Cornelie kariéru talentované krasobruslařky. Vyhrávala soutěže po celém kontinentu. Jednoho dne bohužel spadla a osudně si zranila koleno. Šlo to vyléčit, ale rozhodla se odejít do důchodu.
Poté ji čas od času navštěvovali noví krasobruslaři a žádali ji o pomoc. Cornelia otevřela výcvikový tábor pro bruslaře na každé úrovni. Od začátečníků až po profesionální vítěze soutěží, dostávali kontakty na ostatní, rostl talent a zmírňovala se tvrdá myšlenka krasobruslení.
Žije ve větším městě nedaleko Heatherfieldu.
Po letech se jí Peter konečně zeptal, jestli si ho vezme. MomentálnĚ jsou zasnoubeni a v létě příštího roku chystají svatbu.
Corneliin otec zemřel při automobilové nehodě. Její matka je v pořádku, ale zůstává s ní Lilian a stará se o její křehké zdraví. Cornelia je %casto navštěvuje a pomáhá jim s finančními problémy.
Lilian v průběhu let zklidněla a stala se zodpovědnou a dobře vychovanou. I když stále ještě ráda špehuje svoji sestru. Také se chce stát malířkou a šetří na drahou uměleckou školu.

Obrázek jsem tentokrát nesehnala :(
Zítra-Hay Lin

Taranee-fan budoucnost

22. ledna 2014 v 10:00 Taranee Cooková
Taranee Cook Icon by YummingDoe4
Po škole pracovala Taranee u fotografa a fotila manžele a děti.
Uplynuly dva roky a poznala sladkého muže s malou holčičkou. Všichni se měli moc rádi, ale než se mohla stát opravdovou součástí jejich rodiny, stala se nehoda při magické misi a navždy se zavázala k pevnosti Kondrakar.
Brzy poté byla zvolena Věštkyní. Nikdy se neodvážila říct její lásce pravdu, jen sledovla z dálky, jak holčička vyrůstala.
Její rodiče zemřeli stářím. Peter obstaral všechny věci a jejich hrob navštěvuje ročně. Ví, kde jeho sestra je. Po smrti svých rodičů se Taranee nemohla dívat na žal svého bratra a kontaktovala ho. Nikdy mu neřekla nic víc-o druhých a hlavně o Cornelii. Někdy se potkávají ve snech.
Kvůli jejím věšteckým povinnostem se nemůže setkávat s přáteli, a tak si někdy připadá osamělá v té obří pevnosti plné starých moudrých lidí. Ráda bývá ve svém pokoji a taky se baví škádlením svých poradců. Také Yan Lin jí dělá pobyt mnohem příjemější.
Tady se Taranee loučí se svým pozemským životem a vstupuje do Kondrakaru.
A zase se ptám, co vy na to? :)
Zítra-Cornelia

Irma-fan budoucnost

21. ledna 2014 v 10:00 Irma Lairová
Irma:
Po škole se odstěhovala do velkoměsta. Prostřednictvím teleportace se spojuje s W.i.t.c.h.. Ale neměla moc času, kvůli studiu. Studovala na mediální škole a o několik let později se stala režisérkou. Teď cestuje po světě a hledá nové snímky do filmů. Holky vždy dostávají vstupenky na premiéry jejích filmů. O své práci často přednaší na vysokých školách.
Irmini rodiče jsou důchodci. Většinu svého času tráví na Havaji.
Christopher zažil vzpurnou fázi, při níž odešel na turné s jeho polo-profesionální kapelou. Navštěvuje svoji sestru pokaždé, když potřebuje peníze na nový projekt nebo kontakty.
Vlastní prosluněný ateliér v Denveru. Má chlupatou bílou kočku. V průběhu let několikrát vystřídala kluky.
Její aktuální kluk je Brandon, opálený energetický atlet se silnými

pažemi a velkým srdcem. Jediné, na čem mu záleží je, aby splnil Irmě kazdé přání.
Žije u ní Lira- její desetiletá nejmladší sestřenice. Je kouzelná a musela zůstat někde, zatímco její rodiče museli odjet za prací. Zvolila si Irmu za oatrovnici a jí to nevadilo. Mají se spolu dobře, i když je to čas od času hektické, obvzlášť když Lira začína s nesmysly a s Brandonem chodí na dlouhé procházky
Moving nostalgic by YummingDoe4
Irma, když se stěhovala.
Jak se vám líbí její fan budoucnost?
Zítra-Taranee

Will-fan budoucnost

20. ledna 2014 v 10:00 Will Vandomová
Will Vandom Icon by YummingDoe4Will:
Hned po škole se Matt a Will rozešli. A díky tomu, že i on pracoval pro Kondrakar, se setkávají a stanou se z nich znovu přátelé. Matt studuje na vysoké škole(nejspíš pro hudebníky). Taky pracuje jako vyslanec mezi světy.
Will studuje právo a pomáhá pořád v Olsenově pet shopu, až do doby, kdy pan Olsen zemře. Pan Olsen jí odkázal obchod a tak přestává ve studiu a otevírá nový obchod (samozřejmě taky se zvířátky).
Po letech podnikání získala několik zaměstnanců, ale ona sama nemá moc času se tam zastavit. Přesto má svoji práci moc ráda.
Ve svém okolí je známa skvělou prácí s elektronikou, kdykoli je tu problém vyřeší ho(hlavně díky svým schopnostem).
Její matka a Collins žijí v zahraničí v Toscaně(nebo nějak tak) a navštěvují se hlavně kvůli Williamovi, který bydlí s Will v třípokojovém bytě. William se oženil mladý (v 19 letech), ale jeho manželka zemřela brzy po té, co porodila dvojčata Emilia a Michael.
Michael se rychle učí a poznává svět, Emilia je velmi opatrný a bojí se. Hodně spí a pláčou. Ale když se usmívjí je to jako když se třpytí hvězdy.
Hayden ,teenager z bytu nad nimi, má příliš mnoho volného času a nějak lpí na Willa, protože jeho matka moc není doma. Pomáhá v obchodě a taky s miminky, když jsou ostatní v práci.
Will stále lpí na svých W.i.t.c.h. kamarádkách, ačkoli v době míru už na sebe nemají moc času. Hlavně Taranee, která byla zvolena novou Věštkyní.
Schází se s Hay Lin a její rodinou a alespoň jednou za rok se schází bez Taranee. Pak se taky dvakrát do roka sejdou v Kondrakaru, aby potěsily kamarádku.
Will Vandoms Family by YummingDoe4
Tady je Willina rodinka :D
Ovšem, všichni by byli radši, kdyby Will zůstala s Mattem(i já). no, ale je to jen vymyšlené :D
Co si o tom myslíte?
Zítra-Irma


Elyon animace z komixu

19. ledna 2014 v 15:17 W.I.T.C.H.
Jsou teda děsně tajemné.
Meridian is waiting Animated by misterj02
•Jsem tvůj přítel, vezmu tě na druhou stranu, Meridian čeká
•meridiansky: nenávist, hněv pomsta
Fighting is pointless Elyon animation by misterj02
•Boj je zbytečný, až to pochopíš, bude pozdě, příliš pozdě
•meridiansky: bolest, pomsta, hněv

Všechno nejlepší Will!

19. ledna 2014 v 12:56 Slavíme s W.I.T.C.H.
Všechno nejlepší Will! Hodně štěstí, zdraví, lásky, úspěchů,...:D