Červen 2014

Dneska :D

29. června 2014 v 7:44 | Wilhelminawill |  deníček
Já vím, já vím, slibovala jsem, že už nebudu tolik otravovat deníčky a budu přidávat články, které se týkají W.i.t.c.h. Zítra už určitě začnu fotit moji sbírku W.
Ale teď k dnešku-pojedu do zoo (to není tak jisté) a do kina na Jak vycvičit draka 2!!!!!!!!!!!!!!

Wilhelminawill jako hosteska v její škole?

28. června 2014 v 18:21 | Wilhelminawill
Zní to divně, a na mou osobu je to taky divný :D
Dneska ráno jsem si myslela, že to byl blbý nápad přihlásit se na hostesku, cestou v autě jsem se už jen klepala, protože já s mojí sociální fóbií(strach z lidí-v mém případě jen s nimi mluvit, teda hlavně s cizími) mám říkat něco a mé škole! Ale nebylo cesty zpět. Ale...přežila jsem! :D
O půl deváte se všichni sešli a ředitelka nám řekla co a jak. Donesly jsme si s holkama ubrus a čekaly na první hosty. S. šla jako první, po ní M. s A. a pak já. Se šli manželé s dítětem. Tak jsem jim něco řekla a pak čekala na další. A na řadu přišel nějaký chlap s holkou, která byla trošku duševně postižená(asi) tak jsme si řekly jak se jmenujeme a s nima jsem docela dobře pokecala. Pak jsem dost dlouho čekala na někoho dalšího, buď se všichni trousili nebo nechtěli průvodce (6x za sebou mi někdo řekl, že se snad neztratí!) tak jsem pak s holkama zašla na chlebíčky. Pěkně sme se nacpaly :D Občas jsem si půjčila kamarádčin mobil, protože tam měla stáhnutou Rezistenci, kterou právě čtu.
Byly doby, kdy nikdo nechodil vůvec, nebo zase naopak chodilo lidí až moc. Nejhorší vždycky bylo, když někdo začal povídat sám a mě vůbec neposlouchal, nebo (a to se stávalo hlavně poblíž sborovny) se zakecal s učitelkou.
Okolo půl čtvrté jsme seděli ve vestibulu a jeden kluk z devítky provokoval S. věcmi, o kterých bych tu radši nepsala :D My se už málem válely na zemi smíchy, pak si S. všimla, že jsem červená a aby se situace nesoustředila tolik na ni, tak začala že jsem červenější než rajče a zopakovala to, když jsem v kronice školy našla setkání se sexuologem a ten kluk řekl jak jsme až moc něco a zase začal něco ukazovat (už asi víte o čem bylo naše srandovní téma).
Když byly skoro čtyři šla jsem si pro kabelku, abych zavolala domů, že pro mě mají přijet a ředitelka zrovna sháněla někoho, kdo by provedl nějaké dvě ženské. No tak holky už dom volaly, tak to bylo na mě :( Bylo to děsně zdlouhavé a mě stejně moc pozornosti nevěnovaly. pak přeskočily jedno křídlo školy a pádily do zakleté sborovny. Tam byla zrovna třídní mojí sestry a začala se s nima vykecávat. Pak jim ta pizza jedna ji nabýdla, ať se podívají do portfolia aa najdou si nějakého Pepíčka ze sedmičky! Takže tam prvně hledaly sedmičku a čtvrt hodiny si to ještě prohlížely! Učitelka je pak vyprovodila ještě ke schodům, u 1. a 2. třídy jsem jim něco řekla a šla jsem pryč. Zavolala jsem mámě, ta jela zrovna od tety a tak jsem čekala u sokolovny a pak jsem šla na zmrzlinu. Potom jsem ještě čekala, než se babička vykecá s bývalou spolužačkou, příjde prateta a jely jsme dom. A doma jsem byla po páté.
Co mě to napadlo dělat hostesku?! snad jedinou výhodu to mělo, že jsem nemusela být s (již zmiňovanou) babičkou na rodácích, to měla na starosti moje mladší sestřička :D Muhuahaha! :D
tak už dál nebudu otravovat, čauky mňauky, zase snad zítra :)

Holiday is here!

27. června 2014 v 9:36 | Wilhelminawill |  deníček
Asi tak před hodinou jsem se vrátila ze školy.

Konečně začaly prázdniny!!!

Tak určitě se mi bude stýskat po spolužácich (i těch, které jsem moc nemusela), ale s některými se o prázdninách uvidím.S některými už zítra, protože jsem se přihlásila, že budu dělat na den otevřených dveří ve škole dělat hostesku (asi to byl blbej nápad, protože budu muset mluvit s cizíma lidma :D)
Teď si budu užívat volna, sluníčka...
A máma mi slíbila že mi přispěje na dotykáč!!!! Sláva!
Vám přeji krásně prožité prázdniny plné smíchu, protože to k nim prostě patří.

Chaos končící školy -_-

26. června 2014 v 20:40 | Wilhelminawill |  deníček
Na tento týden jsem měla naplánováno hodně věcí, bohužel nebyl čas, jelikož byl (a pořád je) všude okolo mne chaos. Končí škola a jsem unavená, každé ráno se probudím za zvuku budíku (který je nastaven o půl hodiny dřív než vstávám), vypnu ho, spím dál, pak mě vzbudí máma, spím dál až do té doby, co mě vzbudí podruhé. A večer nemůžu jít spát moc brzo, protože je ještě moc světlo a za světla se mi špatně usíná.
Takže všechny naplánované věci začnu uskutečňovat od zítřka, včetně objednávek. teď už tu nebudou tolik mé deníčky, ale věci týkající se W.i.t.c.h. konečně!

Č. 6/14

22. června 2014 v 10:36
Zatím ještě nemám, ale zítra si ho nejspíš půjdu koupit :)

http://www.egmont.cz/pictures/casopisy/xml/w_i_t_c_h_2014_06_s6.jpg

Nominace od Ajushky a Ooomarie♥

21. června 2014 v 11:39 další
Dneska mám celkem hodně náladu na psaní, venku je zamračeno a celkem i zima, tak je hodně času :) takže tady nominace:

Od Ajushky:

1) Jak žiješ ? :D Pokud žiješ ? :D
Kdo ví, jestli vůbec žiju... :D
2) Máš nějaký trapas o který by ses chtěla podělit ? Jestli ano, tak ho napiš ;) :)
Ehm...s mými trapasy bych se radši nechlubila
3) Chtěla by ses se mnu někdy setkat ? :D
Možná, ale nevím, jestli bych na to měla odvahu :P
4) Nej, film ? :)
Momentálně Divergence, pořád se to mění
5) Kniha nebo film ? :)
Podle nálady. Knížku můžu číst klidně několik dní a víc se tím zabavím, film trvá tak hodinu a něco :)
6) Nejblbější otrava jakou znáš ? :D P.S. já se nepočítám ;) :D
A já tě chtěla napsat :D Ne asi škola a moje sestra a i moje druhá sestra a jeden spolužák :D
7) Víš jaké číslo je po sedmičce ? :D
3569? :D
8) (jestli sis myslela osm, měla jse to blbě ! :D Je to Osmička ! :D ) Nej. jílo ? :)
No tak to jsem si nemyslela :D Asi kuře s rýží nebo těstovinový salát
9) Jsi veganka?
Ne
10) Byly ty otázky divné ? :D
Divné, to je celkem slabé slovo :D


Od Ooomarie♥:


1. Jak vznikla tvoje přezdívka?
Hmm...no chtěla jsem se jmenovat jako Will a v časopisu jsem narazila, jak jí máma říká Wilhelmino a k tomu jsem dala ještě Will, protže Will se to jméno nelíbí. No a tak to nějak vzniklo a teď už je to takový zvyk, že bych ho neměnila :)
2. V jakém století by jsi chtěl/a žít?
Jelikož jsem četla Mé sladké 16. století, tak asi tam, ale dívky neměly žádné práva, tak bych žila v tomto století :D
3. Líbí se ti zrzky se zelenýma očima?
O.O Tak to nevím :DD
4. Zapisuješ si věci do kalendáře nebo do diáře?
Většinou do kalendáře
5. Budeš dělat něco zajímavého o prázdninách?
Zajímavé to asi není, ale budu v bazénu a budu hodně cvičit :D
6. Fotíš rád/a?
Jo strašně ráda
7. Černá nebo bílá?
Černá
8. Jahoda nebo borůvka?
Proč se pořád musím rozhodovat? :D Tak jahoda je dostupnější, ale asi borůvka :)
9. Oblíbený/á spisovatel/spisovatelka a jedna kniha od něj/ní?
No bude jich víc: J.K. Rowling-HP, Meagan Spooner-Ptačí zpěv, Veronica Roth-Divergence
10. Oblíbené zvíře?
Já se nemůžu rozhodnout jen pro jedno, kočka, pes, tučňák, kůň, papoušek, morče, vlastně asi všechno kromě pavouků!
Jestli je tu někdo, kdo chce odpovědět na otázky, tak prosím posluž si ;)
1. Co jsi dělala před hodinou, bavilo tě to?
2. Věříš na osud, nebo si myslíš, že vše se stane tak, jak tomu sami dopomůžeme?
3. Kdy slavíš narozeniny?
4. Těšíš se na prázdniny?
5. Pojedeš na nějakou dovolenou?
6. Máš sourozence?
7. Kdyby si mohla ve svém životě něco změnit, co by to bylo?
8. Věříš, že nejsme ve vesmíru sami? :D
9. Bude tvé vysvědčení katastrofa nebo bude dobrý?
10. Jsi ráda, že už je konec dotazníku?

Fotky koťátek

21. června 2014 v 11:02 deníček
Dneska jsem sbalila foťák, vzala koťátka a šla jsem je vyfotit :D

20. 6.

20. června 2014 v 21:02 deníček
Takže, dneska se u nás ve škole konal sportovní den! Včera jsem se přihlásila, že budu s holkama v kuchynce připravovat párky, tak jsem nemohla pozorovat zápasy, ale aspoň byla sranda. Ale teď od začátku.
Když jsme přišly do kuchy'nky, tak na nás čekaly dvě učitelky, matikářka a angličtinářka, která se zaučovala, protože matikářka jde do důchodu. Tak nám vysvětlila co a jak. Já jsem krájela chleba a byla to makačka, protože jsem to krájela tupým nožem :D
Pak jsme se šly podívat na zahájení a zase zpátky.Okolo devíti jsme začaly ohřívat párky. Mezitím S. napsala Meny: kuře se sýrem, Svíčková se čtyřma, Pizza a Párek (jediný párek byl reálný, což tam napsala :D) a pití: limonáda pomerančová, multivitamín a voda s citronem-to vše bez konzervantů!!! a káva a čaj-pro starší 18 let nebo s 400 IQ.
Když začali hodně chodit, tak jsem tam byla jen já a M. a divím se že jsme to stíhaly. Pak se holky vrátily a po nějaký době tam přišly takový dvě holky a S. nalila tu vodu s c. a ještě to citronem ozdobila a začala jim to vnucovat, že jim to dodá energie, nepřiberou atd. :3 tak jsme jí začaly držet pusu, řvaly na ni, ale stejně mlela dál :D
Pak tam přišel nějakej kluk a samozřejmě ho S. asi zaujala, protože si pro párek přišel ještě 7x. Když tam byl po třetí, tak učitel řekl: "fotbal to hrát neumí, ale jedlo by to pořád" :DD Jen by mě zajímalo, kdo mu dával lístečky na občerstvení? :)
Mimochodem naše škola vyhrála všechny první místa, takže jedna škola dokonce místo tleskání bučela, protože byli nasraní. No co, měli víc trénovat :D
Taky nás navštívily naše bývalá třídní, která je na mateřské i s malým :) Ten byl tak roztomilej!
Pak se hrála vybika 7. a 8. jolky proti klukům. Bože měly jste vidět jak na sebe ječeli až tto bylo trapný. Na kamarádku začal jeden sedmák, kterej je mimochodem o polovinu menší než ona, řvát ať nebulí, což teda nebulila, já bych ho nejradši nakopla.

Ceny za tipovačku od Ooomarie

17. června 2014 v 14:58 další
Moc děkuji za krásný diplom a úžasnou animku!

Zase nějaké to info a deníček

13. června 2014 v 21:15 deníček
Takže co chystám a plánuji:
►Rozhodně změnu designu. Tenhle už mám okoukaný a nový už je načrtaný na papíře. Bude už takový letnější. S novým designem příjdou i úpravy menu a snad už se konečně dostanu k rozcestníkům :D
►Zase začnu psát popisy postav, ale nechám si je na časy, kdy se mi nebude chtít psát.
►"Soutěž o nejoblíbenější postavu z W.i.t.c.h." už se taky rýsuje. Ale s mojí líností se to tu objeví asi až za měsíc. Né možná dřív :)
►Dneska mě tak nějak napadlo, že bych už konečně mohla nafotit moji sbírku W.i.t.c.h. Nebudeto hned, ale jakmile budu nejspíš sama doma, aby se mi do toho nikdo nepletl, tak asi začnu.
►A moje (ne)oblíbené téma-povídka! Po dlouhém rozhodování jsem se rozhodla, že se psaním povídky Spojená Srdce asi do prázdnin přestanu. Tedy, že nebudu pořád psát, že to ještě nemám hotové a do prázdnin se pokusím smysluplně předepsat pár kapitol. Momentálně mám ale vokno, v hlavě vymeteno,...
►Jo a už jsem začala psát povídku do soutěže u Mayi. Bude to....chvilka napětí....Kočičí duše :) Ale zatím to vypadá jako by to psal de**l. Ne, ono to tak nevypadá, ono to tak je! :D
►Deníček v CČ ;)